Ndjenja…

Papritur vjen 1 moment ku ke humbur gjithcka, ku nuk di me kush je dhe cfare do.. Kur kupton qe askush nuk te do, as ai / ajo qe i doje shum e do jepje jeten per te.. Pikerisht ky moment ku shkeputesh nga realiteti e do te zhdukesh pergjithmon. Nuk gjej dot me force te ngrihem ne kembe e te eci perpara, jo pa ata qe desha aq shum. Nuk e di se kur do zgjohem e ku do perplasem. Nuk ndjen me asgje vetem dhimbje, dhimbje te tmerrshme qe nuk di kur do pushojn.. Valle dicka nuk shkon me mua? Valle jam une ajo qe nuk bej per ta ? Pse duhet te denohem ne kete menyre?? Jam bosh, pa dashuri, vetem me lot ne sy e ne zemer. Boll me.. Nuk vazhdoj dot me kshtu. Me mir te vdes… Te largohem pergjithmon nga gjithcka.. Nuk jetoj dot me kete jete…